KONTAKT a CENÍK

                  Míra Šticha
                      EMAIL : mirasticha@seznam.cz
                         WEB : www.mirasticha.cz
           FACEBOOK : Míra Šticha
                         CITY : Jablonné v Podještědí (mezi Libercem a Českou Lípou)
                          TEL : 739-745801
 BANK. SPOJENÍ  : 196084452 / 0600 
 
               IČ : 72766191
 
Ceník
 
- možno dojednat cenu i dohodou individuálně
 

- jsem humoristický kreslíř (vtipy, ilustrace atd.), malování na obličej a dočasné tetování airbrush, skákací hrad i trampolínu mám jako vedlejší příjem i zábavu a proto tak nelpím úplně na cenách a můžeme dohodnout cenu jaká mě i Vám bude vyhovovat, akce nás baví a přistupujeme ke všemu profesionálně a zodpovědně s maximálním smyslem pro detail a zanechání dobrého dojmu ... maximálně komunikujeme s dětmi i dospělými a snažíme se o vytvoření dobré nálady a pohody na akci ...

 
VE VŠECH PŘÍPADECH SE NEBOJTE, ZAVOLEJTE, NAPIŠTE NA MAIL, FACEBOOK, DOHODNEME CENU TAKOVOU, ABY VÁM VYHOVOVALA A BYLI JSME VŠICHNI SPOKOJENÍ ...
 
 
DO 20 KM OD JABLONNÉHO V PODJEŠTĚDÍ DOPRAVA ZDARMA .... POTÉ za každý ujetý km tam i zpět 6 kč. V případě, že jste z větší vzdálenosti a objednáte si alespoň tři atrakce (např. hrad+trampolína+malování) není problém poskytnout slevu způsobem, že doprava bude "za hubičku" nebo úplně zdarma.
 
VŽDY SLEVA PŘI OBJEDNÁNÍ VÍCE ATRAKCÍ (MALOVÁNÍ+HRAD+TRAMPOLÍNA), CENA ATRAKCÍ NA MENŠÍ SOUKROMÉ PÁRTY, NA ZAHRADU
APOD. VŽDY DOHODOU A SE SLEVOU !!!
 

PROFESIONÁLNÍ  MALOVÁNÍ  NA  OBLIČEJ

Jsme zkušený tým, jako kreslíř a ilustrátor si dávám záležet i na kvalitě malování na obličej, malířky, se kterými maluji, si sám zaučuji, máme za sebou spoustu soukromých i státních akcí, maloval jsem například na pozvání i v Bratislavě ve slovenské televizi JOJ a na spoustě dalších městských, hasičských a jiných akcích, Dětských dnech ve školkách, školách atd. zkušenosti nám rozhodně nechybí a nestydíme se to přiznat. Dodržujeme při malování hygienu a maximálně komunikujeme s dětmi ...
 
Samozřejmostí jsou profesionální barvy s atestací na pleť anglické značky SNAZAROO a německé EULENSPIEGEL  (vodou lehce omyvatelné), pleťové třpytky, 50-100 předloh a další a další ... samozřejmostí je veškeré vlastní vybavení, altán, stoly, židle atd.
 
Malujeme i na dětských soukromých oslavách atd.
 
Zavolejte, určitě se domluvíme, aby jsme byli spokojení vy i já. Cena je uvedena za hodinu, pokud je akce delší než 3 hodiny, pokud je akce kratší jen na hodinu, dvě nebo tři, je cena dohodou ...
 
Cena : 1 malíř (malířka)      690 kč / hodina    
            2 malíři (malířky)    1190 kč / hodina
 
 
DO 20 KM OD JABLONNÉHO V PODJEŠTĚDÍ DOPRAVA ZDARMA .... POTÉ za každý ujetý km tam i zpět 6 kč.
V případě, že jste z větší vzdálenosti a objednáte si alespoň tři atrakce (např. hrad+trampolína+malování) není problém poskytnout slevu způsobem, že doprava bude "za hubičku".
 
 
AIRBRUSH TETOVÁNÍ PRO DĚTI I DOSPĚLÉ
Vše o vybavení, námi používaných barvách a ilustrační fotografie najdete v sekci AIRBRUSH TETOVÁNÍ. Máme stovky šablon jak pro děti i dospělé.
 
Cena profesionálního airbrush tetování je 990 kč / 1 hodina / 1 tatér
 
DOPRAVA 20 KM OD JABLONNÉHO V PODJEŠTĚDÍ  ZDARMA .... POTÉ za každý ujetý km tam i zpět 6 kč.
V případě, že jste z větší vzdálenosti a objednáte si alespoň tři atrakce (např. hrad+trampolína+malování) není problém poskytnout slevu způsobem, že doprava bude "za hubičku" nebo zdarma.
 
 
PROFI SKÁKACÍ HRAD POHÁDKA
 
Jde o profesionální skákací hrad nejvyšší třídy určený na komerční akce.
Rozměry jsou 5 m šířka, 5 m délka, 4,5 m výška.
Hrad je vyrobený v EU, je použita nejkvalitnější německá plachta Mehler 900g/m2.
V ceně je i obsluha hradu, která dohlíží na bezpečnost dětí.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena skákacího hradu na 4 hodiny provozu je 4200 kč. V ceně je vše, obsluha, montáž, demontáž. (Každá další hodina provozu navíc 500 kč)
(cena pro menší soukromé párty, narozeniny, zahradu - dohodou).
Atrakce se objednává alespoň na 4 hodiny, v případě kratší akce zůstává cena stále 4200,- (je lepší ty 4 hodiny plně využít)
 
U této atrakce je třeba zajistit co možná nejrovnější povrch a přívod elektřiny do vzdálenosti cca max. 35 metrů.
 
DOPRAVA 20 KM OD JABLONNÉHO V PODJEŠTĚDÍ  ZDARMA .... POTÉ za každý ujetý km tam i zpět 6 kč
V případě, že jste z větší vzdálenosti a objednáte si alespoň tři atrakce (např. hrad+trampolína+malování) není problém poskytnout slevu způsobem, že doprava bude "za hubičku" nebo zdarma.
 
 
 
OBŘÍ TRAMPOLÍNA 5 m
 

Velká trampolína s horní i spodní ochrannou sítí, dbáme na maximální bezpečnost dětí. V ceně je i obsluha trampolíny, která dbá na bezpečnost dětí.

Cena trampolíny na 4 hodiny provozu je 3700 kč. V ceně je vše, obsluha, montáž, demontáž. (Každá další hodina provozu navíc 500 kč)

(cena pro menší soukromé párty, narozeniny, zahradu - dohodou)

Atrakce se objednává alespoň na 4 hodiny, v případě kratší akce zůstává cena stále 3700,- (je lepší ty 4 hodiny plně využít)

 
DOPRAVA 20 KM OD JABLONNÉHO V PODJEŠTĚDÍ  ZDARMA .... POTÉ za každý ujetý km tam i zpět 6 kč.
V případě, že jste z větší vzdálenosti a objednáte si alespoň tři atrakce (např. hrad+trampolína+malování) není problém poskytnout slevu způsobem, že doprava bude "za hubičku" nebo zdarma.
 
 
 
 
KRESBA NA ZAKÁZKU
Podepsaná kresba přímo na zakázku dle dodaných informací (svatba, narozeniny, výročí atd.) :
 
Kresba je celobarevná, nakreslená přímo pro dané osoby (dodáte jejich fotografie, koníčky atd.). Samozřejmostí je i přání v kresbě a vše co si "poručíte" :-) Kresbu navrhnu, zkonzultuji s vámi mailem a pak po odsouhlasení z vaší strany nakreslím.  Do kresby přidávám i různé autentické věci, aby kresba "dojala" (podle dodaných fotek nakreslím do vtipu přesně daný dům, psa, auto), prostě aby majitel obrázku měl věčnou památku na zdi ušitou přímo na sebe. Ukázky zde v sekci KRESBY JAKO DÁREK. 
 
790,- kč ...... dodání celobarevné kresby mailem ve vysokém rozlišení 40x30 cm 300 dpi - připravené pro tisk
990,- kč ...... kompletní práce - vytištění, zarámování - dodání .. vše opět v nejvyšší kvalitě 40x30 cm v kvalitním rámu (viz ukázka v sekci KRESBY JAKO DÁREK)
 
V ceně je vždy kresba s jednou karikaturou obličeje, pokud by jste chtěli více karikatur obličejů do jedné kresby, tak se cena kresby za každý další obličej zvyšuje o 100,- kč.
 
 
 
Malba písma a kreseb na zeď a  fasádu
Na fasádu jsem schopný nakreslit jakékoliv písmo, jakkoliv velké, dle vámi vybraného fontu a rozměrů. Dle vybrané předlohy nakreslím i jakkoliv velký znak, kresbu, dle dohody cokoliv, jakkoliv velké. Zavolejte, cenu dohodneme dle okolností a složitosti práce.
Postup práce - návrh písma, kresby, předlohy - vaše odsouhlasení - vlastní malování. Samozřejmostí je použití kvalitních venkovních fasádových barev. Více ukázek zde v sekci MALBY NA ZEĎ A FASÁDY.
 
 
Pohádkové motivy do dětských pokojů
Podle vámi vybrané předlohy nakreslím do dětských pokojů vše co si budete přát. Jakkoliv velké pohádkové motivy, postavičky, cokoliv si vyberete.
Zavolejte, cenu dohodneme, opět podle složitosti malby a stráveného času. Určitě se dohodneme ...
Více ukázek zde v sekci MALBY NA ZEĎ A FASÁDY.
 
 
Autorská práva, firemní ilustrace
Ceny ilustrací a kreseb na zakázku pro firmy a obchodní společnosti (s následným komerčním využitím) jsou na vzájemné dohodě. Pokud není výslovně vyžádáno, ponechávám si právo na zveřejnění kresby pouze a zde na mém webu ve zmenšené velikosti a případné změně jmen apod., aby nikdo netušil, pro koho kresba vznikla atd. V případě povolení od zákazníka, zveřejním kresbu v originálu. Za poplatek lze koupit výhradní autorská práva k jakékoliv kresbě (již vzniklé, na kterou se ještě autorská práva pro nikoho nevztahují, či budoucí).
 
 
 
 
 
 
TOPlist
aktualizováno: 20.01.2020 22:18:05