VÝSTAVA ČESKÁ REPUBLIKA

 

OBCHODNÍ CENTRUM PRAHA LETŇANY - SOBOTA 31.SRPNA 2013 15:00-18:00

Akcí v Praze Letňanech jsme zakončili letošní tour po českých velkoměstech se společností TESCO ČR, malovali jsme na obličej, na papír, podepisovali jsme svou knihu, přivezl jsem svou pět metrů velkou trampolínu, děti řádily, Mirek Vostrý pozval skvělého moderátora, který opravdu zářil, Miloš Škorpil a spol. radili lidem jak správně běhat, bouchlo i šampáňo, prostě skvěůlá akce na závěr.

Tímto děkujeme za celý rok, za akci v Karlových Varech, Plzni, v Praze Edenu, Ostravě i v Praze Letňanech, managementru společnosti TESCO ČR, za perfektní přístup, organizaci, reklamu, moderátorům, Mirkovi Vostrému za skvělý poctivý přístup ke všem akcím, našim hlavním sponzorům - Českému svazu včelařů, Obchodu se vším dobrým - www.cajkavacokolada.cz, i ostatním drobným sponzorům za pomoc při uskutečnění všech výstav a autogramiád. 

Byla to super jízda a bude se mi po tom všem šíleném rozruchu stýskat :-)

OBCHODNÍ 

 

OBCHODNÍ CENTRUM GALERIE OSTRAVA - SOBOTA 3.SRPNA 2013 15:00-18:00

Na nejvzdálenější místo našich výstav ve spolupráci s TESCO ČR jsme dorazili v sobotu 3.srpna v 15:00 s Mirkem v dobré náladě a ve stejném duchu se nesla i celá výstava a naše malování. Prostě ostravská pohoda, lidé příjemní, děti též, nebylo co řešit.

NÁKUPNÍ CENTRUM PRAHA EDEN - PÁTEK 7.ČERVNA 2013 15:00-18:00

Pohodová akce, kdy nás manažeři Tesca umístili do posledního patra. Davy lidí nakupovali v přízemí potraviny a je škoda, že jsme nebyli tam. Nahoru tedy také ještě vyjelo dost lidí, ale už to bylo slabší. Namalovali jsme pár dětí, debatovali s redaktory a redaktorkami, kteří nás přišli navštívit a jak jsem říkal, pohodová akce, při které jsme i prodali pár knih ...

OBCHODNÍ CENTRUM TESCO ROKYCANSKÁ - PLZEŇ - SOBOTA 11.KVĚTNA 2013 15:00-18:00

Přes Prahu po dálnici 250 km a šup na další akci TESCO STORES ČR ...  Mirek dorazil z Chebu i s klukama - Duo Šapitó šou, kluci dovezli aparaturu, vše se zapojilo a od tří hodin bavili děti, soutěžili s nimi, byla opravdu pohoda. My s Mirkem jsme malovali všem dětem na obličej, prodávali knížky s našimi podpisy, pohodová príma akce.

Klaunům ještě jednou moc děkujeme, kluci byli jste výborný a na děti, které jsme nestihli pomalovat jsme nezapomněli, přijeďte v pátek 7,června 2013 do Prahy EDENU, domalujeme to tam :-)

Takže už jsem prozradil, kam povedou naše další kroky (kola od auta) ..

KARLOVY VARY - OBCHODNÍ CENTRUM TESCO FONTÁNA - SOBOTA 13.DUBNA 2013

V sobotu 13.dubna 2013 jsme ráno vyrazili z Jablonného v Podještědí směr Karlovy Vary, s mezizastávkou v Kadani u Lucčiny babičky, cca 12:30 jsme dorazili do Varů a okolo 13:00 dorazil i Mirek Vostrý s rodinou. Později dorazila i manažerka TESCO STORES ČR paní Blanka Frenclová, která přivezla z Prahy i naše rollupy, postavil se stůl, židle, řekli se poslední věci a má brigádnice Alena začala před třetí hodinou malovat dětem na obličej.

15:20 jsme vyrazili s Mirkem na podium, kde už moderátor TV Nova Zbyněk Janíček nám pomohl se představit, říci proč tu jsme a co budeme dělat. V tu dobu už stáli naše rollupy (plachty) po celém centru a naše kresby si začali lidé prohlížet.  Následovalo vystoupení tanečnic, módní přehlídky a cca 16:45 jsme s Mirkem na pódiu pomalovali vtipem na téma modeling sádrokarton, který jsme chvilku před tím zakoupili ve vedlejším OBI : Lidé alespoň viděli jak kreslený vtip vzniká, i když jsme na to měli jen pět minut a jednu písničku od Kabátů :-)

Po celou dobu jsme malovali na obličej, propagovali knížku a v 17:00 nastoupil na pódium hlavní host, Ben Cristovao, kvůli němuž přišla většina lidí (omladiny).

Jinak byli všichni milí, včetně diváků, akce se myslím povedla a přikládám pár fotografií, těším se už 11.5. do Plzně, ještě jednou díky moderátorovi, manažerům Tesco, pomocníkům v zákulisí, divákům, sestře Honzíka Mesnera za křest a slovo, synovi Mirka Vostrého za skvělé fotky a všem na které jsem zapomněl :-)

Vítejte na stránce mirasticha.wbs.cz v sekci VÝSTAVA ČESKÁ REPUBLIKA

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

TOPlist
aktualizováno: 20.01.2020 22:18:05